Beyaz Eşya

ferineks-celik-metal-beyaz-esya

Beyaz Eşya

Beyaz Eşya/Ev Aletleri sektörü, Ferineks’in ana iş odağıdır. Stok yelpazemizin önemli bir kısmı, bu endüstri için özel olarak seçilmiş kaliteler, kalınlıklar ve genişliklerden oluşmaktadır. Stok yapımız, zamanında teslimat gerektiren durumlar için Ferineks müşterilerine avantaj sağlamaktadır.

Ferineks, yerel ve küresel tedarikçilerini özenle seçmektedir. Bu çeşitlilik sayesinde, aynı malzemeyi farklı orijinlerden farklı hedef pazarlara sunabilme avantajımızı koruyoruz. Avrupa Birliği gibi korumacı önlemler ve kota uygulamalarının bulunduğu pazarlara bu sayede ulaşabiliyoruz.

Spot siparişlerin yanı sıra, beyaz eşya/ev aletleri sektörü için sözleşmeli sipariş modeli ile de tedarik sağlamaktayız. Bu sözleşmeler çeyrek veya altı aylık bir dönemi kapsayabilmektedir.  Fiyatlandırma ve teslimat koşulları sözleşme ile belirlenir ve Ferineks tedarik edeceği malzemeleri önceden anlaşılan satış koşullarına göre işleyerek teslim eder.

Boyutsal toleranslara gösterdiği özen, Ferineks’in haklı itibarının temel nedenidir. Ferineks kalite ekibi ve iyi eğitimli makine operatörleri, bobinleri mümkün olan en dar toleranslarda kesmek ve dilmek için süreçlerin her adımını titizlikle kontrol ederler. Hedeflenen kenar bombesi ve köşe dikliği toleransları, alıcıların malzemeleri sorunsuz kullanılmaları için garanti edilir.

Ferineks, beyaz eşya endüstrisi için çok çeşitli soğuk haddelenmiş ve galvanizli malzemeler sunmaktadır. Sunduğumuz çelik kaliteleri ve ilgili standartlar hakkında daha fazla ayrıntı için lütfen ürünler başlığı altındaki ilgili sayfaları ziyaret edin.

tr_TRTurkish