Yapı/Profil

ferineks-çelik-metal-gebze-yapi-profil

Yapı/Profil

Gelişen müşteri beklentileri ve günümüz estetik anlayışındaki gelişmeler sonucunda bir yapı malzemesi olarak çelik her geçen gün daha popüler hale gelmektedir. Seri üretime uygun, geri dönüştürülebilir ve uzun ömürlü olması sebebiyle çeliğin bu alandaki yükselişini daha da ileriye taşıyacağı öngörülmektedir.

Tavan uygulamaları, yükseltilmiş döşeme sistemleri, sıva profilleri, ince inşaat işleri çelik hammaddelerinin ana akım kullanım alanlarıdır. Bu amaçlar için Ferineks, 600 gr/m2’ye kadar kaplama kalınlıkları ile dilinmiş rulo veya boyuna kesilmiş şekillerde çok çeşitli galvanizli malzemeler sunmaktadır.

Ferineks, yaygın konstrüksiyon profillerine ek olarak güneş paneli sektörü için çinko-magnezyum (+ZM) ve alüminyum-silikon (+AS) kaplı malzemeler de sunmaktadır. Bu tür malzemelerden üretilen profiller, üstün korozyon direnci özellikleri ile günümüz pazarında her geçen gün daha fazla talep görmektedir.

Ferineks, yapı/profil endüstrisi için çok çeşitli soğuk haddelenmiş ve galvanizli malzemeler sunmaktadır. Sunduğumuz çelik kaliteleri ve ilgili standartlar hakkında daha fazla ayrıntı için lütfen ürünler başlığı altındaki ilgili sayfaları ziyaret edin.

tr_TRTurkish